Spotkanie autorskie z Ewą Lenarczyk w Filii nr 1 MBP

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi Filia nr 1, ul. Pomorska 11, zaprasza 24 maja o godzinie 18:00 na spotkanie autorskie z Ewą Lenarczyk.

Autorka o samej sobie:

Urodziłam się pod znakiem Ryby w 1956 roku w Elblągu, gdzie mieszkałam do matury w 1975 roku, później przeniosłam się

do Gdańska. Po ukończeniu Medycznego Studium Zawodowego pracowałam w Szkole Podstawowej nr 5 na Zaspie jako higienistka szkolna. Byłam zatrudniona w Urzędzie Statystycznym i przez dziewięć lat zarządzałam Halą Targową na gdańskiej Zaspie. Blisko 15 lat mieszkałam na kaszubskiej wsi, a obecnie znów przeniosłam się do Trójmiasta, gdzie piszę moje romanse i zajmuję się marketingiem sieciowym Polskiego Kolagenu.

Jako pisarka zadebiutowałam w styczniu 2010 roku ponadczasową powieścią „Zojda z Bieszczad”, następnie „Nasza Klasa i co dalej” i „W poszukiwaniu szczęśliwego domu”. Jesienią 2012 roku został wydany kolejny, tym razem przewodnikowy romans związany z Bułgarią: „Kochaj mnie od morza do morza”. Następny był II tom Naszej Klasy pod tytułem częściowo zmienionym „Nasza klasa, dalsze zmagania” i po nim zabawna historyjka science fiction „Cnota dla Machu Picchu”. W tym roku daję czytelnikom kolejny żarcik literacki, czyli „Salon Pani Krysi”, a na jesieni zapewne wydam w końcu historyczną powieść o królu Ludwiku II pod roboczym tytułem „Ognista miłość”.

Czas pokaże co los przyniesie, a może jeszcze coś innego, ciekawszego napiszę.

Wstęp wolny!

Zapraszamy!