Spotkanie autorskie z Beatą Mróz Gajewską

Filia nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi oraz Wydawnictwo Pod Orzechem zaprasza 28 czerwca o godzinie 18:00 na spotkanie autorskie z Beatą Mróz Gajewską promujące jej nową książkę „Cycki. Opowiadania z niepełnosprawnością”.

Kilka słów o autorce:

Beata Mróz Gajewska - gdyńska pisarka, oligofrenopedagog, seksuolog, autorka powieści dla młodzieży "Prawdziwie udane wakacje" oraz "Księżyc po drugiej stronie dachu". Podpisała się również pod zbiorami poezji " Wersy i piosenki"( 2004) i "Zastępczość"( 2016 jako Ciocia Beata)

W swoich tekstach porusza trudne tematy, o których często nie chcemy myśleć, które spychamy na margines, sprawy o których trzeba mówić głośno i odważnie.

Spotkanie poprowadzi Elżbieta Hoppe z Wydawnictwa Pod Orzechem z Rumi.

Wstęp wolny!

Zapraszamy!