Klub Miłośników Literatury i Wełnianych Skarpetek

Filia nr 1 MBP przy ulicy Pomorskiej 11, zaprasza w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, w godzinach od 16:00 do 18:00, do Klubu Miłośników Literatury i Wełnianych Skarpetek!

Klub zaprasza w swoje progi każdego: od 6 do 100 lat, kto: kocha czytać książki, kocha teatr, haftuje krzyżykiem, lubi dotyk włóczki w rękach, umie lub chce się nauczyć technik tworzenia z włóczki takich jak: druty (każdy rodzaj), szydełko, naalbinding (czyli plecenie igłą)

Wstęp wolny!

Zapraszamy!

7 sierpnia, godz. 16:00, Filia nr 1 MBP Rumia, ul. Pomorska 11.

iopla