Wystawa poplenerowa „Ławeczka” Stowarzyszenia Artystów „Pasjonat”

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi Filia nr 1 (ul. Pomorska 11) zaprasza na wystawę poplenerową Stowarzyszenia Artystów „Pasjonat” pt. „Ławeczka”

Wystawę będzie można oglądać od 2 listopada do 29 grudnia w godzinach otwarcia placówki.

„Ławeczka” to wystawa poplenerowa corocznego Rumskiego Pleneru Malarskiego, który odbywa się w maju. Organizatorem szóstego już pleneru jest Stowarzyszenia Artystów "Pasjonat" we współpracy z Gminą Miejską Rumia. Tegoroczna "Ławeczka" to próba wpisania nowego tematu w ramy szeroko pojętego otoczenia naszego miasta. Tym razem, wystawa wędruje do Janowa!

Wstęp wolny!

Zapraszamy!