Wernisaż wystawy malarstwa Mariana Władysława Tracza

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi, Filia nr 1 (ul. Pomorska 11) zaprasza 7 marca o godzinie 18:00 na wernisaż wystawy malarstwa Mariana Władysława Tracza.

Wystawę będzie można oglądać do 31 marca w godzinach otwarcia placówki.

O autorze:

Marian Władysław Tracz – od najmłodszych lat interesował się malarstwem, oraz fotografią.

Ukończył Studium Nauczycielskie w Gliwicach – zajęcia praktyczne z wychowaniem plastycznym oraz Politechnikę Gdańską na wydziale elektrycznym. Jako pedagog działał w kołach nauczycielskich plastyków oraz związku Plastyków Amatorów w Gdańsku.

Brał i bierze udział w plenerach malarskich na terenie całej Polski. Ostatnio upodobał sobie tereny kaszubskie oraz plenery nad morzem bałtyckim.

Swoje prace wystawiał w Warszawie, Ostródzie, Trójmieście i w wielu innych miejscach.

Maluje farbami olejnymi, akwarelą, tuszem – często stosuje technikę mieszaną.

Wstęp wolny!

Zapraszamy!

07.03., godz. 18:00, Filia nr 1 MBP Rumia ul. Pomorska 11.