Spotkanie autorskie z Ewą Lenarczyk w Filii nr 1

Filia nr 1 MBP Rumia(ul. Pomorska 11) zaprasza 11 kwietnia o godzinie 18:00 na spotkanie z Ewą Lenarczyk.

Autorska o sobie:

Jako pisarka zadebiutowałam w styczniu 2010 roku ponadczasową powieścią „Zojda z Bieszczad”, następnie „Nasza Klasa i co dalej” i „W poszukiwaniu szczęśliwego domu”. Jesienią 2012 roku został wydany kolejny, tym razem przewodnikowy romans związany z Bułgarią: „Kochaj mnie od morza do morza”. Następny był II tom Naszej Klasy pod tytułem częściowo zmienionym „Nasza klasa, dalsze zmagania” i po nim zabawna historyjka science fictione „Cnota dla Machu Picchu”, również „Salon Pani Krysi” i „Ognista miłość”, o której porozmawiamy na spotkaniu.

Krótko o książce:

Poprzez tę powieść chciałam przybliżyć czasy obejmujące lata 1864-1866 i przenieść Państwa w całkiem inne światy. Współczesny, daleko w Kalifornii, i dawny, kiedy panował na dworach niemieckich król Ludwik II Bawarski. Odwiedzimy pałac w niemieckim Dreźnie, na dłużej zamieszkamy na zamku Hohenschwangau i będziemy świadkami rozpoczęcia budowy najbardziej okazałego zamku Neuschwanstein. Na chwilę odwiedzimy pałac w austriackim Schönbrunn oraz Meksyk.

Wstęp wolny!

Zapraszamy!

Organizatorzy

logo rumia wersja podstawowa pozioma z haslem mini rumiainstytucja bibliotekarumia bip bibliotekarumia

Działalność biblioteki wspierana jest ze środków:

mk orange-logo bn instytut bplus nprc

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×