Filia nr 4 MBP zaprasza na wystawę „Chłopi” Stowarzyszenia Artystów Pasjonat

Stowarzyszenie Artystów „Pasjonat” i Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi zapraszają do Filii nr 4 (ul. Górnicza 19) na wystawę malarstwa ilustracyjnego do powieści Władysława Reymonta „Chłopi”, w ramach projektu „Artyści dla edukacji”. Obrazy przedstawiają sceny z czterech tomów utworu: Wiosna, Lato, Jesień, Zima.

Autorami wystawionych prac są: Ryszard Goryszewski, Gabriela Grygo, Józef Górecki, Jadwiga Jackowska, Leszek Kilkowski, Jolanta Kitowska, Jolanta Krauze, Bronisław Melzer, Maria Michalska.

Wystawę oglądać można

od 1 do 30 listopada

w Filii nr 4 (ul. Górnicza 19)

w godzinach otwarcia placówki.

• 20151023_134947
  • 20151023_135123