"Chłopi" - wystawa artystów stowarzyszenia "Pasjonat"

Stowarzyszenie Artystów „Pasjonat” i Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi zapraszają do Filii nr 4 (ul. Górnicza 19) na wystawę malarstwa ilustracyjnego do powieści Władysława Reymonta „Chłopi”, w ramach projektu „Artyści dla edukacji”. Obrazy przedstawiają sceny z czterech tomów utworu: Wiosna, Lato, Jesień, Zima.

Autorami wystawionych prac są: Ryszard Goryszewski, Gabriela Grygo, Józef Górecki, Jadwiga Jackowska, Leszek Kilkowski, Jolanta Kitowska, Jolanta Krauze, Bronisław Melzer, Maria Michalska.

Wystawę oglądać można

od 1 do 31 stycznia

w Filii nr 4 (ul. Górnicza 19)

w godzinach otwarcia placówki.

Więcej o artystach: http://www.pasjonatrumia.pl/

Czerwiec 2017