Wernisaż wystawy Julianny Szwedek

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi, Filia nr 4 (ul. Górnicza 19), zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Julianny Szwedek. Wydarzenie odbędzie się 30 marca o godzinie 18:00.

Wystawę będzie można oglądać do końca kwietnia w godzinach otwarcia placówki.

Krótko o autorce:

Julianna Szwedek urodziła się 24 grudnia 1989 w Gdyni.

W latach 2009-2012 studiowała na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku Historia sztuki. W latach 2013-2015 studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na kierunku Edukacja artystyczna w Zakresie Sztuk Plastycznych.

Dyplom uzyskała w Pracowni Malarstwa profesora Andrzeja Śramkiewicza. Na co dzień zajmuje się głównie malarstwem akrylowym. Specjalizuje się przede wszystkim w autoportretach, portretach oraz martwej naturze w postaci kwiatów.

Wstęp wolny!

Zapraszamy!