Wernisaż wystawy prac podopiecznych FUNDACJI JEDNOŚĆ, GODNOŚĆ, PRACA

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi Filia nr 4 (ul. Górnicza 19) zaprasza 9 listopada o godz. 17:00 na wernisaż wystawy prac podopiecznych FUNDACJI NA RZECZ DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ. JEDNOŚĆ, GODNOŚĆ, PRACA.

Na wystawie będzie można obejrzeć rękodzieło, które podopieczni wykonali podczas warsztatów w Fundacji.

Wystawa czynna od 9 listopada do 9 grudnia w godzinach otwarcia placówki.

O Fundacji

FUNDACJA NA RZECZ DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ. JEDNOŚĆ, GODNOŚĆ, PRACA powstała z potrzeby serca. Wdrażamy metody pracy oparte na wzajemnym poszanowaniu, otwarciu, zrozumieniu, trosce, empatii.

Fundacja została zarejestrowana 15 lutego 2016 r.

Naszymi głównymi celami są: działalność na rzecz dobra niepełnosprawnych i nieporadnych życiowo dzieci, młodzieży i dorosłych oraz ich rodzin, opiekunów i bliskich, niesienie im pomocy, działalność charytatywna, ochrona zdrowia, rehabilitacja.

W ramach naszej działalności oferujemy:

REWALIDACJĘ I WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU,GIMNASTYKĘ KOMPENSACYJNO-KOREKCYJNĄ, EDUKACJĘ BAZALNĄ, TERAPIĘ RUCHOWĄ, HORTITERAPIĘ, ARTETERAPIE, BIBLIOTERAPIĘ.

Wstęp wolny!

Zapraszamy! 9 listopada, godzina 17:00, Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 4 ul. Górnicza 19.