Filtr
 • Wystawa ilustracji i fotografii "Trochę mniejsze miasto"

  ilustracje: Katarzyna Drewek fotografia: Natalia Szlaga 

   

  Wystawa poświęcona tematyce życia w Małym Trójmieście Kaszubskim. Prace w żartobliwy sposób nawiązują zarówno do elementów przestrzeni, jak i zwyczajów mieszkańców tego obszaru. Ukazane przez autorki miejsce jest eklektycznym światem, zdominowanym przez znajdującą się w pobliżu aglomerację trójmiejską.

 • „Smaki kuchni roślinnej”- wykład / degustacja / debata

  Stacja Kultura w Rumi oraz stowarzyszenie Otwarte Klatki z Gdańska zapraszają 20 lipca w godz. 18.00-19.00 na spotkanie poświęcone zdrowej kuchni wegańskiej. Poznamy tajniki kuchni roślinnej, zasmakujemy wegańskich potraw, otworzymy się na świat i styl życia, który pod każdym aspektem pragnie chronić zwierzęta. Jeżeli planujecie przejść na dietę wegańską, macie masę wątpliwości i pytań, koniecznie musicie przyjść.

 • Moc planszówek- pokaz gier bitewnych w Stacji Kultura

  Przestępcze organizacje i agenci nieczystych mocy, wielka historia w formie zabawy oraz mroczne science-fiction - trzy zupełnie inne świat, które w sposób kreatywny i edukacyjny porwą uczestników. Już 27 czerwca w godz. 10.00-14.30 Stacja Kultura w Rumi zaprasza na kolejną odsłonę pokazu gier bitewnych Stowarzyszenia „Trójmiasto”.

 • Wysatwa malarstwa "Tak widzimy, tak tworzymy"

  Wystawa malarstwa Grupy Studio Art UTW Rumia "Tak widzimy, tak tworzymy" pod kierunkiem Emili Sobieraj do końca sierpnia, w godzinach otwarcia placówki.

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi

icoglowna

Wypożycz E-book

eBook icon

Przedłuż termin zwrotu książki!

Śledź nas

Newsletter

Subskrybuj

Regulamin

POLECAMY

iopla

 ‘Gazeta Wyborcza’ dostępna jest dla naszych czytelników dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki  

pitax

Organizatorzy

logo rumia wersja podstawowa pozioma z haslem mini rumiainstytucja bibliotekarumia bip bibliotekarumia

Działalność biblioteki wspierana jest ze środków:

mk orange-logo bn instytut bplus nprc

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×