Maj
Czerwiec 2017
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
29 30 31 1 Thursday, 1 June 2017 2 Friday, 2 June 2017 3 Saturday, 3 June 2017 4 Sunday, 4 June 2017
5 Monday, 5 June 2017 6 Tuesday, 6 June 2017 7 Wednesday, 7 June 2017 8 Thursday, 8 June 2017 9 Friday, 9 June 2017 10 Saturday, 10 June 2017 11 Sunday, 11 June 2017
12 Monday, 12 June 2017 13 Tuesday, 13 June 2017 14 Wednesday, 14 June 2017 15 Thursday, 15 June 2017 16 Friday, 16 June 2017 17 Saturday, 17 June 2017 18 Sunday, 18 June 2017
19 Monday, 19 June 2017 20 Tuesday, 20 June 2017 21 Wednesday, 21 June 2017 22 Thursday, 22 June 2017 23 Friday, 23 June 2017 24 Saturday, 24 June 2017 25 Sunday, 25 June 2017
26 Monday, 26 June 2017 27 Tuesday, 27 June 2017 28 Wednesday, 28 June 2017 29 Thursday, 29 June 2017 30 Friday, 30 June 2017 1 2

Organizatorzy

logo rumia wersja podstawowa pozioma z haslem mini rumiainstytucja bibliotekarumia bip bibliotekarumia

Działalność biblioteki wspierana jest ze środków:

mk orange-logo bn instytut bplus nprc

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×