1 nagroda w konkursie LIBRARY INTERIOR DESIGN AWARDS

Z nieskrywaną dumą informujemy Państwa o kolejnym sukcesie - Stacja Kultura w Rumi wygrała 1 nagrodę w międzynarodowym konkursie LIBRARY INTERIOR DESIGN AWARDS organizowanym w USA! Placówka, ku naszemu zaskoczeniu, została uznana za najpiękniejszą bibliotekę świata w kategorii "Single Space Design" - wśród projektów z Kanady, Chin i USA. Jest się z czego cieszyć! Brawo dla projektanta Jan Sikora oraz Dyrektor Krystyna Laskowicz!

Więcej o samym konkursie tutaj (ENG)

Piszą o nas:

Gazeta.pl Polityka Property Design Onet.pl TVP Radio Gdańsk Culture.pl Instytut Książki

Więcej o procesie powstawania Stacji Kultura tutaj.