Filtr
  • Biblioteka w Rumi inspiruje na wakacje

    „W czasie deszczu dzieci się nudzą, to ogólnie znana rzecz”. Jak podają statystyki lipiec w Polsce jest najbardziej deszczowym miesiącem. Z sierpniem zresztą także różnie bywa. Oczywiście nie życzymy nikomu niepogody, ale na tę okoliczność Klub Mamy i Malucha oraz Galeria Malucha we współpracy ze Stacją Kultura przygotowały propozycje na dziecięcą nudę w lato. Pakiet gra planszowa + książki + pomysł na rodzinne zabawy czyli „Inspiracje na wakacje” dostępny będzie przez całe wakacje w Miejskiej Bibliotece Publiczne w Rumi.

  • Kultura Na Widoku

    Stacja Kultura . Biblioteka Głowna oraz filie biblioteki w Rumi włączyły się do akcji Legalna Kultura. Kultura na Widoku. W przestrzeni bibliotecznej umieszczone są plakaty, z których możecie Państwo pobrać legalnie i darmowo filmy, książki, muzykę i gry. Na plakatach znajduje się dokładna instrukcja dotycząca sposobu pobierania treści.

    Poznajcie bogactwo legalnych źródeł. Zadziwicie się, jak wiele ich jest i jak łatwo są dostępne.

Organizatorzy

logo rumia wersja podstawowa pozioma z haslem mini rumiainstytucja bibliotekarumia bip bibliotekarumia

Działalność biblioteki wspierana jest ze środków:

mk orange-logo bn instytut bplus nprc

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×