Filtr
 • Wystawa „Tajemnice Chłodnego Morza”

  Gdański Archipelag Kultury „Wyspa Skarbów”

  Fundacja Wspólnota Gdańska

  Stacja Kultura, Miejska Biblioteka Publiczna im. F. Ceynowy w Rumi

  zapraszają na pokonkursową wystawę Międzynarodowego Konkursu na Ekslibris i Małą Formę Graficzną pt. „Tajemnice Chłodnego Morza”

 • Konkurs rocznicowy „Życzeń Moc dla Stacji Kultura”!

  Już prawie rok jesteśmy razem! Czas na pierwszy konkurs organizowany przez Stację Kultura, w sam raz na rocznicę obchodów działalności placówki. Wysyłajcie do nas „Życzeń Moc” w dowolnej formie literackiej. Prześlijcie je na nasz adresTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w temacie wiadomości „ Życzeń Moc dla Stacji Kultura” albo dostarczcie życzenia osobiście do placówki: ul. Starowiejska 2 (wydruk podpisany: imię / nazwisko / wiek / e- mail /. Zanim się rozpiszecie, zapoznajcie się z regulaminem. Macie czas do 9 września. Przewidzieliśmy ciekawe nagrody rzeczowe! Zwycięscy zostaną ogłoszeni 11 września o godz. 19.00 podczas uroczystości rocznicowych!

  Czekamy na szczerych życzeń moc!

 • Smakowity recital Magdy Smalary „Kobieta do zjedzenia” podany na rocznicę Stacji Kultura

  11 września br. Stacja Kultura obchodzi swoje pierwsze urodziny. Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy wyjątkowego gościa! Wieczór rocznicowy uświetni znana Państwu m.in. z serialu „Samo życie” aktorka Magda Smalara. Artystka zaprezentuje nam autorski recital pt. „Kobieta do zjedzenia”, podczas którego opowie o jednej z największych namiętności świata, czyli o jedzeniu. Usłyszymy piosenki napisane specjalnie do tego spektaklu oraz szlagiery w nowych aranżacjach.

  Start godz. 19.00/ miejsce: Stacja Kultura, ul. Starowiejska 2, Rumia dworzec PKP/ wstęp wolny.

 • Hobbit- strategiczna gra bitewna: pokaz i warsztaty

  Poranna bryza owiewa Wasze włosy. W powietrzu słony zapach morza. Słońce muska Wasze twarze. Czujecie, że dziś jest dzień zwycięstwa! Tak to JUŻ!!! To ten dzień, gdy to właśnie Wy możecie zasiąść na Tronie Północy.

Organizatorzy

logo rumia wersja podstawowa pozioma z haslem mini rumiainstytucja bibliotekarumia bip bibliotekarumia

Działalność biblioteki wspierana jest ze środków:

mk orange-logo bn instytut bplus nprc

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×