Tysiące e-booków do wypożyczenia w rumskiej bibliotece!

Od 1 sierpnia 2017 r. nasza biblioteka umożliwi Czytelnikom dostęp do bazy ponad 20 tysięcy książek – popularne nowości, a także klasyki ze świata literatury. Wszystko to za sprawą nowej wypożyczalni ebooków w serwisie Legimi.com

Wypożyczanie jest bardzo proste. Wystarczy tylko :

1.      Założyć konto na https://legimi.pl/mbp_lebork_rumia i zainstalować Legimi na swoim urządzeniu.

2.      Przyjść do biblioteki po kod umożliwiający dostęp do konta (karta czytelnika jest niezbędna).

3.      Zalogować się i pobrać wybrane książki na urządzenie.

4.      Cieszyć się literaturą!

Informacje ogólne:

1.    Czytanie ebooków jest możliwe na większości smartfonów, tabletów, komputerów i czytników. Lista zalecanych: https://www.legimi.pl/pobierz-legimi/certyfikowane-czytniki/

2.        Publikacje można czytać na dwóch różnych urządzeniach jednocześnie.

3.        Do pobrania książki niezbędny jest dostęp do internetu, natomiast czytać można w trybie offline.

4.        Kod otrzymany w bibliotece jest ważny do końca miesiąca kalendarzowego.

5.        Czytelnik ma dostęp do swojego konta przez miesiąc od momentu uaktywnienia kodu.

6.        Po otrzymaniu nowego kodu czytane pozycje otworzą się na ostatnio czytanej stronie.

7.        Dostęp do konta umożliwia tworzenie własnej biblioteczki i czytanie nieograniczonej liczby książek.

8.        Dostęp do ebooków jest całkowicie darmowy dzięki pośrednictwu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi.

iopla