Wernisaż wystawy dyplomowej Katarzyny Gnacińskiej Song of Myself

Stacja Kultura Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi oraz koło naukowe AWA Polsko- Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańśku, zaprasza 11.01. o godz. 18:00 na wernisaż wystawy Katarzyny Gnacińskiej „Song of Myself”.

Wystawa Katarzyny Gnacińskiej “Song of Myself” prezentuje projekt pracy dyplomowej, która w 2016 roku otrzymała wyróżnienie Wydziału Sztuki Nowych Mediów Polsko – Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku. Dyplom został zrealizowany pod kierunkiem dr hab. Beaty Cedrzyńskiej.

Jak mówi Katarzyna Gnacińska: „jest to praca podejmująca interpretację oraz ilustrację wiersza Walta Whitmana pt. “Song of Myself”, zaprojektowana w formie książki.”

Ilustracje przedstawiają portrety Babci i Dziadka autorki, które w połączeniu z ponadczasowymi słowami poety stanowią hołd dla życia ludzkiego, poezji Whitmana oraz przede wszystkim, dla człowieczeństwa.

Wystawę będzie można oglądać od 11 do 31 stycznia w godzinach otwarcia placówki.

Wstęp wolny!

Zapraszamy!