Konkurs czytelniczy dla dzieci - Czytam w Wielkanoc!

Stacja Kultura w Rumi we współpracy ze Studiem B Ceramika serdecznie zapraszają dzieci z Rumi i okolic do udziału w Wielkanocnym Konkursie Czytelniczym.

Spośród wszystkich dzieci, które do 13  kwietnia zgłoszą się do wypożyczalni po dowolną pozycję książkową oraz przyniosą namalowany w domu obrazek z hasłem "Czytam w Wielkanoc!" komisja konkursowa wyłoni dziesięcioro laureatów, którzy w nagrodę wezmą udział w bezpłatnych warsztatach w Ceramicznym zakątku Stacji Kultura we wtorek 18 kwietnia o godz. 11.00.

Wykonaną dowolną techniką ilustrację w formacie A3 należy złożyć w czytelni dla dzieci i młodzieży w Stacji Kultura.

Na odwrocie pracy należy podać imię i nazwisko dziecka, jego wiek oraz szkołę, do której uczęszcza.

Konkurs przeznaczony dla dzieci od 5 do 15 lat.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 15 kwietnia na stronie internetowej i FB Biblioteki oraz FB Studio B Ceramika w Rumi

Czerwiec 2017

iopla