Projekt fotograficzny - Czytanie inspiruje

Serdecznie zapraszamy młodzież gimnazjalną z Rumi i okolic do wzięcia udziału w wyjątkowym projekcie fotograficznym inspirowanym książkami dla dzieci.

Podczas sesji zdjęciowych młodzież będzie miała okazję nie tylko stanąć za obiektywem aparatu fotograficznego ale również wcielić się w bohaterów bajek i baśni dla dzieci, stworzyć samodzielnie kostiumy i charakteryzację oraz zająć się obróbką graficzną prac. Jak obiecuje pomysłodawczyni projektu Beata Wysocka- Turek, będzie magicznie i bardzo kreatywnie.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o zgłaszanie się do 5 maja do p. Beaty Wysockiej -Turek, przesyłając swoje dane na maila:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystkie zdjęcia będzie można obejrzeć podczas wielkoformatowej wystawy podczas Nocy Bibliotek 3 czerwca w Stacji Kultura.

Już dziś serdecznie zapraszamy.

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi

icoglowna

Wypożycz E-book

eBook icon

Przedłuż termin zwrotu książki!

Śledź nas

Newsletter

Subskrybuj

Regulamin

POLECAMY

ioplaacademica

polona

 ‘Gazeta Wyborcza’ dostępna jest dla naszych czytelników dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki  

pitax

Organizatorzy

logo rumia wersja podstawowa pozioma z haslem mini rumiainstytucja bibliotekarumia bip bibliotekarumia

Działalność biblioteki wspierana jest ze środków:

mk orange-logo bn instytut bplus nprc

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×