Projekt fotograficzny - Czytanie inspiruje

Serdecznie zapraszamy młodzież gimnazjalną z Rumi i okolic do wzięcia udziału w wyjątkowym projekcie fotograficznym inspirowanym książkami dla dzieci.

Podczas sesji zdjęciowych młodzież będzie miała okazję nie tylko stanąć za obiektywem aparatu fotograficznego ale również wcielić się w bohaterów bajek i baśni dla dzieci, stworzyć samodzielnie kostiumy i charakteryzację oraz zająć się obróbką graficzną prac. Jak obiecuje pomysłodawczyni projektu Beata Wysocka- Turek, będzie magicznie i bardzo kreatywnie.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o zgłaszanie się do 5 maja do p. Beaty Wysockiej -Turek, przesyłając swoje dane na maila:

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystkie zdjęcia będzie można obejrzeć podczas wielkoformatowej wystawy podczas Nocy Bibliotek 3 czerwca w Stacji Kultura.

Już dziś serdecznie zapraszamy.

Czerwiec 2017

iopla