Koncert Jerza Igora rozkołysze akcję - Z książką na start - w Rumi

Już 17 czerwca o godz. 16.00 zapraszamy do Stacji Kultura na dworcu w Rumi wszystkie dzieci wraz z rodzicami na koncert duetu Jerz Igor.

 

 

Jerz Igor to dwuosobowa postać śpiewająca i grająca na wielu instrumentach. Stworzyli ją Igor Nikiforow i Jerzy Rogiewicz – muzyczny duet znany z niezliczonej ilości zespołów, takich jak Profesjonalizm, Paula i Karol, Pink Freud czy Polonezy.

Dostrzegając brak ciekawych muzycznych propozycji dla najmłodszych, twórcy Jerza Igora postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i nagrali debiutancką Małą Płytę, zawierającą kołysanki i piosenki o snach, adresowane do najmłodszych słuchaczy i ich rodziców.

Posłuchajcie!

Ważna informacja!: wstęp na koncert jest bezpłatny, co najważniejsze, podczas koncertów można śmiać się i biegać!:)

Na wydarzenie zapraszamy wszystkie dzieci, które posiadają swój osobisty Paszport Małego Czytelnika, założony w ramach akcji „Z książką na start” oraz pozostałe, które chciałyby taki Paszport dopiero założyć. 

Ten, kto pierwszy raz słyszy o akcji, powinien dowiedzieć się, że…

Akcja organizowana jest wspólnie m.in. przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Rumi oraz przez Fundację Metropolia Dzieci. 

W czasie pierwszej wizyty w bibliotece Młody Czytelnik otrzymuje pakiet startowy, w nim m.in. Kartę do Kultury (kartę biblioteczną uprawniającą do wielu zniżek w miejscach kultury) darmową książkę dopasowaną do jego wieku i zainteresowań oraz Paszport Biblioteczny, do którego będzie wbijana pieczątka za każdym razem, gdy odwiedzi jedną z bibliotek biorących udział w projekcie. Gdy dziecko uzbiera 10  pieczątek, otrzyma imienny dyplom, potwierdzający jego czytelnicze zainteresowania.

Więcej informacji o projekcie na stronie: www.zksiazkanastart.pl 

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi

icoglowna

Wypożycz E-book

eBook icon

Przedłuż termin zwrotu książki!

Śledź nas

Newsletter

Subskrybuj

Regulamin

POLECAMY

ioplaacademica

polona

 ‘Gazeta Wyborcza’ dostępna jest dla naszych czytelników dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki  

pitax

Organizatorzy

logo rumia wersja podstawowa pozioma z haslem mini rumiainstytucja bibliotekarumia bip bibliotekarumia

Działalność biblioteki wspierana jest ze środków:

mk orange-logo bn instytut bplus nprc

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×