Czytanie na podwieczorek

23 czerwca 2017, w Stacji Kultura (Starowiejska 2, dworzec PKP),o godzinie 17:00 odbędzie się kolejna, ostatnia w tym sezonie, odsłona Czytania na podwieczorek.

Czytanie na podwieczorek to zajęcia skierowane do najmłodszych dzieci wraz z rodzicami. Głównym składnikiem warsztatów są zabawy plastyczne z wykorzystaniem różnych fabuł znanych baśni/książek. Warsztaty maja charakter otwarty, odbędą w wypożyczalni dla dzieci.

Tym razem czytana będzie książka "Chrum, chrum Bolusiu" autorstwa Barbro Lindgren.

Prowadzenie: Anna Rekowska i Dorota Wolter

Zapraszamy!