Wakacje w Ceramicznym zakątku Stacji Kultura w Rumi

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i dorosłych na wakacyjne warsztaty w Ceramicznym zakątku Stacji Kultura w Rumi.

W programie zajęcia plastyczno-techniczne z elementami ceramiki oraz warsztaty z mozaiki artystycznej. Uczestnicy w trakcie zajęć korzystają z bogatej oferty materiałów oraz narzędzi, a wszystkie wykonane prace zabierają do domu.

Ilość miejsc na zajęcia ograniczona.

Zapisy oraz informacje o płatnościach u instruktora tel. 500 764 142 lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program warsztatów

10, 11, 13, 14 - warsztaty dla dzieci o godz. 10.00 - 12.00