Spotkanie z Krzysztofem Jaryczewskim

w ramach cyklu Człowiek sukcesu- jak to się stało, że jestem…

Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych z Rumi, we współpracy ze Stacją Kultura, zaprasza 24 października o godzinie 17:00 na pierwsza odsłonę cyklu spotkań Człowiek sukcesu – jak to się stało, że jestem…

Pierwszym gościem cyklu będzie wieloletni lider legendarnego Oddziału Zamkniętego, Krzysztof JARY Jaryczewski. Artysta opowie i zaśpiewa o burzliwym życiu muzyka, który pokonując wiele przeszkód i swoje własne ograniczenia, wyszedł na prostą i sięga po marzenia.

Pomysł na cykl zrodził się w głowach członków Stowarzyszenia Ludzi Aktywnych z Rumi, którzy tak mówią o swoim projekcie:

Wiemy, że w naszym mieście oraz w jego sąsiedztwie mieszkają, pracują i tworzą wspaniali, wyjątkowi ludzie. W codziennej gonitwie przychodzi czasem taka chwila, że aby podjąć kolejny krok, potrzebujemy dobrego słowa i inspiracji. Osoby, które „coś” w życiu osiągnęły, pokonały przeszkody, podniosły się z życiowych upadków, weszły na szczyty swoich możliwości, stworzyły coś wyjątkowego, podzielą się z nami swoimi przemyśleniami, swoją historią i dewizą życiową.

Może po spotkaniu z kimś takim odważysz się zrobić ważny krok w swojej własnej historii?

Kilka słów o Stowarzyszeniu:

Kim jesteśmy?

Jesteśmy otwartą grupą osób, które chcą realizować swoje marzenia i wspierać społeczność lokalną i regionalną poprzez aktywne działanie w ramach Stowarzyszenia Ludzi Aktywnych (SLA). Każde z nas ma inny bagaż doświadczeń, wykształcenie, wiek czy poglądy, lecz widzimy wspólne dobro we współpracy dla wzajemnego rozwoju. Każdy z nas ma swoje pomysły i pasje, które będzie realizował osobiście ze wsparciem pozostałych członków, używając formy prawnej i organizacyjnej stowarzyszenia jako narzędzi do ich realizacji.

Gdzie działamy?

Terenem działania Stowarzyszenia jest obszar Rzeczypospolitej Polskiej, ze szczególnym uwzględnieniem miasta Rumia, powiatu wejherowskiego i województwa pomorskiego.

Jakie są nasze cele?

Celem Stowarzyszenia jest aktywna działalność obywatelska, edukacyjna, informacyjna, medialna, kulturalna, charytatywna, na rzecz zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska, aktywizacji i integracji obywateli oraz działalność na rzecz podnoszenia jakości ich życia i świadomości społecznej.

Wstęp wolny!

Zapraszamy!

24 października, godz. 17:00 Stacja Kultura Starowiejska 2, Rumia dworzec PKP

Organizatorzy

logo rumia wersja podstawowa pozioma z haslem mini rumiainstytucja bibliotekarumia bip bibliotekarumia

Działalność biblioteki wspierana jest ze środków:

mk orange-logo bn instytut bplus nprc

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×