CZYSTSZE POWIETRZE DLA RUMI

Zapraszamy serdecznie na spotkanie informacyjne pt.: CZYSTSZE POWIETRZE DLA RUMI, w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej dla mieszkańców Rumi realizowanej w projekcie pt.: „Poprawa jakości powietrza Rumi poprzez modernizację źródeł energii cieplnej w budynkach mieszkalnych na terenie Miasta Rumi” realizowanego w ramach konkursu „Czyste powietrze Pomorza” (edycja 2016)".

Spotkanie odbędzie 23 listopada o godz. 17:00 w Stacji Kultura, ul. Starowiejska 2 Rumia.

mailing 900px zaproszenie