Zbiórka darów dla dzieci z Aleppo

Fundacja Polski Korpus Pokoju przygotowuje misję humanitarną do Aleppo w Syrii. Przedmiotem tej akcji są dary dla dzieci: zabawki przytulanki, przybory szkolne. W misji zaangażowane są Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie oraz Ambasada Węgier.

Do Stacji Kultura oraz filii można przynosić zabawki, misie, pluszaki i przybory szkolne do 9 grudnia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym przedsięwzięciu. Pomóżmy syryjskim dzieciom wrócić do dzieciństwa!