Mikołajki w Stacji Kultura!

Uwaga! Uwaga! Informujemy, że do Stacji Kultura dotarł telegram od samego Świętego Mikołaja!

Kochane Dzieci!

STOP

Tu Święty Mikołaj!

STOP

Informuję, że w tym roku w Stacji Kultura świętujemy Mikołajki przez kilka dni!

Oto program:

5 grudnia o godzinie 18:00 zapraszamy do Stacji Kultura na familijny wieczór z filmem niespodzianką! Właśnie tego dnia dolna sala konferencyjna biblioteki przekształci się w salę kinową i w magiczny sposób przeniesie widownię w czas Świąt Bożego Narodzenia. Gwarantujemy wspaniałą zabawę na seansie zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Tytułu niespodzianki nie zdradzamy, ale możemy szepnąć słówko o tym, że bohater filmu wybiera się w nieoczekiwaną, pełną przygód, podróż by ponownie odnaleźć sens i magię Świąt Bożego Narodzenia.

Wstęp wolny!

6 grudnia o godzinie 18:00 zapraszamy na wernisaż aniołów ceramicznych pt. "Poruszone", połączony z recitalem zespołu Double Flow, czyli Moniki Białogłowy i Jakuba Hinca oraz Świąteczny Kiermasz Rękodzieła Artystycznego.

Podczas kiermaszu oprócz aniołów będzie można kupić również kartki świąteczne i ozdoby zrobione przez Teresę Stajnke- uczestniczkę warsztatów ceramicznych prowadzonych przez Beatę Wysocką- Turek w Stacji Kultura.

Wstęp wolny!

9 grudnia od godziny 10:00 zapraszamy do wypożyczalni głównej na drugą część Świątecznego Kiermaszu Rękodzieła Artystycznego oraz, również o 10:00, na warsztaty „Wymaluj sobie porcelanę na Święta”, które organizuje StudioB Ceramika. Na zajęcia obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy!

5 i 6 grudnia, o godz. 18:00 oraz 9 grudnia od godz. 10:00 Stacja Kultura, Starowiejska 2, Rumia Dworzec PKP

plakat mikołajkowy jpg

poruszona jpg rgb

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi

icoglowna

Wypożycz E-book

eBook icon

Przedłuż termin zwrotu książki!

Śledź nas

Newsletter

Subskrybuj

Regulamin

POLECAMY

ioplaacademica

polona

 ‘Gazeta Wyborcza’ dostępna jest dla naszych czytelników dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki  

pitax

Organizatorzy

logo rumia wersja podstawowa pozioma z haslem mini rumiainstytucja bibliotekarumia bip bibliotekarumia

Działalność biblioteki wspierana jest ze środków:

mk orange-logo bn instytut bplus nprc

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×