Kurs Fotografii Portretowej

Kurs składa się z zajęć teoretycznych i praktycznych, obejmując podstawy fotografii portretowej z zaawansowanymi elementami. W trakcie kursu poznasz różne techniki pracy z portretem, zawierające niestandardowe elementy, które pozwolą Ci na wyzwolenie kreatywności i osiąganie ciekawych rezultatów fotograficznych, we własnym zakresie. Kurs pomoże Ci ustalić jaki rodzaj fotografii portretowej chcesz opanować i co Ci jest potrzebne, by rozwijać się w pożądanym kierunku. 

Kurs składa się z 4 elementów: teorii, praktyki, obróbki cyfrowej i druku. Każdy z tych etapów jest spójny i tak naprawdę stanowi jedność. Podczas kursu nauczysz się jak zaplanować zdjęcia, jak połączyć działania fotograficzne w jedną spójną całość i otrzymywać oczekiwane rezultaty. 


Uczestnicy kurs fotografii otrzymają certyfikaty ukończenia kursu, który kończy się wewnętrznym egzaminem. Na zakończenie kursu zostanie zorganizowana zbiorowa wystawa fotograficzna z pracami osób biorących udział w kursie. 

Podsumowując: Kurs daje Ci doskonałą okazję nauczenia się fotografii portretowej jako dodatkowej umiejętności, lub profesji zarobkowej. Podczas kursu nauczysz się działać samodzielnie. Stworzysz pierwsze zdjęcia portretowe do portfolio portretu, oraz weźmiesz udział w swojej pierwszej wystawie fotograficznej. 

Miejsce: Stacja Kultura, ul. Starowiejska 2, Rumia dworzec PKP

Czas trwania kursu: 6 tygodni począwszy od 11 stycznia 2018 do 15 lutego 2018 / Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu w każdy czwartek w godz. 18:00 - 20:00.

Prowadzenie: Piotr Cwiklinski, fotograf

Koszt: bezpłatny - koszty związane z kursem pokrywa Stacja Kultura.

Zapisy: ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia proszę wysyłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując tytuł: Rumia Kurs Fotografii.

Organizatorzy

logo rumia wersja podstawowa pozioma z haslem mini rumiainstytucja bibliotekarumia bip bibliotekarumia

Działalność biblioteki wspierana jest ze środków:

mk orange-logo bn instytut bplus nprc

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×