Kino w Bibliotece!

Stacja Kultura wchodzi w 2018 rok z wieloma nowymi projektami. Jednym z nich jest Kino w Bibliotece! Ruszamy już 16 stycznia o godzinie 18:00!

W każdy wtorek dolna sala konferencyjna Stacji Kultura będzie zmieniać się w kinową. W naszym repertuarze znajdą się różne propozycje - od komedii przez dramat, po film dokumentalny i animowany.

Planujemy następujący harmonogram projekcji: pierwszy wtorek miesiąca – kino autorskie, drugi – film z ostatnich 10 lat, trzeci – coś z klasyki lub dokument. Ostatni wtorek miesiąca będzie przeznaczony na kino familijne.

Kino w Bibliotece! Filmy niespodzianki! Każdy wtorek, godz. 18:00! Wstęp wolny!

Stacji Kultura, Starowiejska 2, Rumia dworzec PKP