Siła tkwi w Kobiecie #1, gość: Iwona Guzowska

Stacja Kultura zaprasza 8 marca o godzinie 18:00 na pierwsze spotkanie z cyklu „Siła tkwi w Kobiecie”. Gościem Biblioteki będzie Iwona Guzowska, spotkanie poprowadzi Iwona Demska dziennikarka Radia Plus.

Krótko o projekcie:

„Siła tkwi w Kobiecie” to cykl spotkań z Kobietami ciekawymi i nietuzinkowymi, które swoim życiem inspirują innych do działania.

Założycielkami fundacji, inicjatorkami akcji charytatywnych i działaczkami. Kobietami, które z dnia na dzień potrafią zmienić swoje życie o 360 stopni, by realizować marzenia i nie boją się wyzwań!

Pierwszym gościem cyklu będzie:

Iwona Guzowska - trener biznesowy i mentor rozwoju, autorka książki „Najważniejsza decyzja”, była posłanka na sejm, ale najbardziej znana jako mistrzyni świata i Europy w boksie i kick-boxingu. Pierwsza Polka, która uzyskała tytuł Ironmana. Organizuje i prowadzi autorski cykl wykładów wspierający kobiety: „Kobieta jest siłą”.

O swoich działaniach i walce o to, co w życiu ważne, opowie naszym czytelnikom już 8 marca!

Wstęp wolny!

Zapraszamy!

08.08., godz. 18:00 Stacja Kultura Starowiejska 2, Rumia (dworzec PKP)