Stacja Jazzik odsłona 3 Krzysztof Topolski

Stacja Kultura zaprasza 24 marca o godzinie 13:00 na kolejną odsłonę cyklu koncertów Stacja Jazzik, które realizowane są w ramach Budżetu Obywatelskiego. Koncerty mają charakter interaktywny oraz edukacyjny.

Tym razem zapraszamy na koncert i warsztaty „Co słychać w prądzie?”

Będzie muzycznie, edukacyjnie i bardzo aktywnie, wszystko za sprawą prowadzącego – Krzysztofa Topolskiego - który wspólnie z publicznością będzie tworzył muzykę elektroniczną na żywo!

Zbudujemy wiktoriański oscylator, posłuchamy fal elektromagnetycznych, poznamy „owocową” muzykę komputerową, sprawdzimy czy dźwięk można poczuć. Poznamy magię mikrofonu kontaktowego oraz przeprowadzimy wiele eksperymentów.

Krótko o wykonawcy:

Perkusista, elektroakustyczny improwizator, autor soundartowych projektów, kurator.

Interesują go poszukiwania w sferze perkusji oraz live electronic, muzyka improwizowana i elektroakustyczna, komponuje przy użyciu komputera, tworzy instalacje dźwiękowe oraz realizuje nagrania terenowe.

Organizuje prezentacje i wykłady poświęcone muzyce współczesnej, akustycznej ekologii i sztuce dźwięku oraz prowadzi warsztaty.

Publikował swoją muzykę w takich wytwórniach jak, Sangoplasmo, Post_Post, Nefryt, Monotype, Audiotong, Sqrt, Lado ABC, Plg, Konkretourist, Pwalacz Perski, Plaża Zachodnia

Wstęp wolny!

Zapraszamy!