Sierpniowe pokazy bajek – niespodzianek!

Wracamy z kinem szybciej niż ogłaszaliśmy, bo w sierpniu, ale tym razem zapraszamy na pokazy bajek – niespodzianek!

W każdy wtorek sierpnia o godzinie 11:00, w dolnej sali konferencyjnej Stacji Kultura będziemy pokazywać pełnometrażowe animacje, które święciły triumfy w kinach kilka lat temu oraz całkiem niedawno.

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami.

Wstęp wolny!

p.s. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, tam będziemy umieszczać zagadki, które naprowadzą na tytuł pokazywanego filmu!

07, 14, 21 i 28 sierpnia, godz. 11:00, Stacja Kultura Starowiejska 2, Rumia (dworzec PKP)