Smakowity recital Magdy Smalary „Kobieta do zjedzenia” podany na rocznicę Stacji Kultura

11 września br. Stacja Kultura obchodzi swoje pierwsze urodziny. Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy wyjątkowego gościa! Wieczór rocznicowy uświetni znana Państwu m.in. z serialu „Samo życie” aktorka Magda Smalara. Artystka zaprezentuje nam autorski recital pt. „Kobieta do zjedzenia”, podczas którego opowie o jednej z największych namiętności świata, czyli o jedzeniu. Usłyszymy piosenki napisane specjalnie do tego spektaklu oraz szlagiery w nowych aranżacjach.

Start godz. 19.00/ miejsce: Stacja Kultura, ul. Starowiejska 2, Rumia dworzec PKP/ wstęp wolny.

W recitalu „Kobieta do zjedzenia”…

…dowiemy się, że nie wszyscy ludzie zastanawiają się nad tym, co jedzą. Niektórym jest to zupełnie obojętne. Warto wiedzieć, że o jedzeniu pisali najwięksi, nadając mu rangę niemal metafizyczną, dość wspomnieć proustowskie Magdalenki. Dziś, kiedy co druga osoba to wybitny smakosz o wiedzy szefa kuchni restauracji z gwiazdką Michelin, jedzenie znowu stało się tematem numer jeden.

Będzie zabawnie i lirycznie. Będzie o smakach, o apetytach, o filozofii jedzenia, o proteinach, białkach, skrobiach i o dietach. Aktorka temat zna od podszewki, mając za sobą m.in. terapię odchudzającą u hipnotyzera.

Co najważniejsze - klienci za rachunek płacić nie muszą, więc  przykra pointa każdej dobrej kolacji zostanie im oszczędzona.

opracowanie muzyczne: Urszula Borkowska
wizualizacje: Emilia Sadowska