Konkurs rocznicowy „Życzeń Moc dla Stacji Kultura”!

Już prawie rok jesteśmy razem! Czas na pierwszy konkurs organizowany przez Stację Kultura, w sam raz na rocznicę obchodów działalności placówki. Wysyłajcie do nas „Życzeń Moc” w dowolnej formie literackiej. Prześlijcie je na nasz adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w temacie wiadomości „ Życzeń Moc dla Stacji Kultura” albo dostarczcie życzenia osobiście do placówki: ul. Starowiejska 2 (wydruk podpisany: imię / nazwisko / wiek / e- mail /. Zanim się rozpiszecie, zapoznajcie się z regulaminem. Macie czas do 9 września. Przewidzieliśmy ciekawe nagrody rzeczowe! Zwycięscy zostaną ogłoszeni 11 września o godz. 19.00 podczas uroczystości rocznicowych!

Czekamy na szczerych życzeń moc!

Attachments:
Download this file (Regulamin konkursu życzeń moc .pdf)Regulamin konkursu życzeń moc .pdf[ ]287 kB