Warsztaty gry Hobbit i Bolt Action

Już w marcu, w każdy poniedziałek i piątek, poziom -1 Stacji Kultura będzie zmieniał się w królestwo gier planszowych.

W poniedziałki na warsztaty: „Jak grać w Bolt Action?” zaprasza Stowarzyszenie Miłośników Gier Strategicznych „Trójmiasto”. Zajęcia będą odbywały się w godzinach 16:15-19:30.

Zapisy i więcej informacji: www.3city40k.pl

W piątki natomiast swoje warsztaty poprowadzą miłośnicy gry Hobbit. Zajęcia będą odbywały się w godzinach 16:15-19:30

Bolt Action- jest to gra bitewna utworzona przez weteranów gatunku, odpowiedzialnych za kilka znanych na całym świecie tytułów. Pozwala ona w luźnej atmosferze symulować starcia z okresu Drugiej Wojny Światowej. Nie wymagając od gracza dokładnej wiedzy na temat kampanii, uczy w prosty sposób historii, dając przy okazji wiele frajdy. Dzięki systemowi możemy wcielić się w dowódcę Wojska Polskiego i stawić opór najeźdźcy, przeprowadzić szarżę japońskich fanatyków na pozycji amerykańskich marines, czy zagrać scenariusz "co by było, gdyby". Proste zasady zwiększają dynamikę rozgrywki, zarazem oddając w satysfakcjonujący sposób realia pola walki.

Hobbit- strategiczna gra osadzona w świecie stworzonym przez Johna Ronalda Reuela Tolkiena.