Ceramika dla każdego

Stacja Kultura Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi oraz Studio B Ceramika zapraszają na warsztaty ceramiczne do Stacji Kultura.

Praca z gliną znakomicie rozwija wyobraźnię i ekspresję plastyczną, uczy skupienia oraz cierpliwości, jednocześnie zapewniając wspaniałą zabawę i satysfakcję zarówno dzieciom jak i dorosłym.

W czasie zajęć uczestnicy poznają różne rodzaje gliny, jej właściwości, uczą się różnych technik zdobienia i lepienia, szkliwią wykonane i wypalone prace oraz rozwijają wyobraźnię oraz kreatywność manualną.

Materiał- glinę, szkliwa, angobę, farby i formy oraz narzędzia zapewnia prowadzący zajęcia, wystarczy przyjść do nas z głową pełną pomysłów! Każdy uczestnik zajęć będzie mógł zabrać swoje prace do domu.

Ilość miejsc na zajęcia ograniczona. Zapisy oraz informacje o płatnościach u instruktora 500 764 142 lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze zajęcia skierowane są do dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy chcą kreatywnie spędzać czas wolny.  Podczas warsztatów uczestnicy rozwijają inteligencję wizualno-przestrzenną,  rozpoznają własne talenty i pasje.  W Ceramicznym Zakątku razem lepimy, malujemy, tworzymy mozaiki oraz rozwijamy wyobraźnię, jednocześnie odkrywając kulturę, sztukę i rzemiosło artystyczne.

Zajęcia dla dzieci w każdą  sobotę -  gr. 1  godz. 10.00 - 11.30  /  gr. 2  godz. 12.00 - 13.30

Zajęcia dla dorosłych w poniedziałki-  godz. 18.00 - 20.00

Zajęcia dla grup szkolnych i przedszkolnych - po wcześniejszym ustaleniu terminu.