¿Quieres hablar español?

Zapraszamy na otwarte konwersacje w języku hiszpańskim. Najbliższe terminy spotkań to czwartki 14.06 i 21.06, godz. 16:30. Kolejne daty zostaną ustalone i podane niebawem!

Zajęcia poprowadzi Darío Fernandez, który przyjechał do Rumi z Hiszpanii i zamierza tu zostać przez rok.

Darío jest filologiem języka hiszpańskiego oraz fanem Indiany Jonesa i braci Coen. Jego ulubione kwiaty to churros :) Jeśli zaciekawiła Cię taka ekstrawagancja, to przyjdź dowiedzieć się o co chodzi :)