Hiszpański dla Smyka

Stacja Kultura – Biblioteka Rumia zaprasza dzieci w wieku 4-8 lat razem z opiekunami na kreatywne zabawy językowe związane z językiem hiszpańskim.

Będzie to doskonała okazja do wspólnej zabawy, odkrywania języka i kultury hiszpańskiej. Na zajęciach dzieci poznają piosenki, rymowanki, tradycyjne południowe zabawy. Zajęcia poprowadzi wolontariusz, rodowity Hiszpan, Dario Fernandez. Absolwent studiów filologicznych w Hiszpanii, z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć dla dzieci i młodzieży.

Wymagane zapisy drogą mailową na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Terminy: Czwartki 05.07 i 12.07 godz.15:00

Miejsce: Stacja Kultura - Biblioteka Rumia (Dworzec PKP)

ul. Starowiejska 2, Rumia