Spotkania DKK w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rumi

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi zaprasza do udziału w spotkaniach Dyskusyjnego Klubu Książki.

Miłośników czytania raz w miesiącu zapraszamy na wspólne rozmowy o przeczytanych książkach. Spotkania odbywają się w Stacji Kultura oraz Filii nr 1 (Pomorska 11) i Filii nr 4 (Górnicza 19)

DKK działają w ramach ogólnopolskiego, wieloletniego programu Instytutu Książki „Tu czytamy”, promującego czytelnictwo. Nasze spotkania nie mają ściśle określonej formy, są otwarte dla wszystkich i każdy jest tu mile widziany. Mogą być prowadzone przez moderatora lub członków klubu. Moderator nie musi znać się na literaturze, a członkowie nie muszą prowadzić poważnych dyskusji. Mogą się świetnie bawić, bo spotkania mają być okazją do zabawy i poznania nowych ludzi, sposobem spędzania czasu wolnego, a także poznania nowych autorów i książek.

Program październikowych spotkań DKK w MBP Rumia prezentuje się następująco:

Filia nr 1 (ul. Pomorska 11) Czwartek 19.10. 2017, godz. 15.00;

Filia nr 4 (ul. Górnicza 19) Poniedziałek 16.10.2017, godz. 17.00;

Stacja Kultura (ul. Starowiejska 2) Wtorek 24.10.2017, godz. 17.00.

Wstęp wolny!

Zapraszamy!