„Karta do kultury”.

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi, jako pierwsza biblioteka w województwie pomorskim, przyłączyła się do projektu „Karta do Kultury”, którego pomysłodawcą jest Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku.

Karta do Kultury to niezwykła karta biblioteczna. Daje ona możliwość korzystania ze wszystkich działających w systemie komputerowym filii w Rumi, a także z filii Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku.

Karta do Kultury uprawnia ponadto do zniżek w instytucjach kultury, m.in. w Muzeum Historycznym, Operze Bałtyckiej, Filharmonii Bałtyckiej, w Teatrze Wybrzeże czy w Teatrze Miejskim w Gdyni.

ZNIŻKI z Kartą do Kultury – link do strony ze zniżkami

Właścicielem Karty może stać się każdy czytelnik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi. Koszt Karty to tylko 1 złoty. Już dziś odbierz swoją przepustkę do kultury!

UWAGA !!!!! Karty do kultury wydają tylko Biblioteka Główna, ul. Pomorskiej 11  oraz Filia Nr 4, ul. Górnicza 19 (wejście od stalowej).

OSOBY W WIEKU POWYŻEJ 65 LAT, KARTĘ OTRZYMUJĄ GRATIS.

Więcej informacji o projekcie:

www.kartadokultury.pl